Produkty BG Care nám umožňují provést dekarbonizaci motoru, palivového systému a dalších jiných okruhů bez velkého mechanického zásahu. Čistící a aditivní přísady od BG Care navrací výkon, snižuje spotřebu paliva a oleje.

Dekarbonizace sání motoru (pro diesel a benzín)


✓ odstraňuje úsady ze vstřikovačů, škrtící klapky a celého sacího systému
✓ odstraňuje úsady z ventilů, sedel ventilů a pístů
✓ od odstraňuje úsady z katalyzátoru, DPF filtrů

Upozornění: Je vždy nutné provést výměnu olejové náplně včetně filtru oleje.


Čistící přísada palivové soustavy pro dieselové motory

✓ přípravek BG 245 odstraňuje úsady ze vstřikovačů, vysokotlakového vstřikovacího systému jako je Common rail
✓ snižuje emise a spotřebu paliva
✓ zlepšuje odezvu pedálu plynu
✓ zlepšuje studené starty a zajišťuje klidný chod motoru
✓ prodlužuje životnost filtru pevných částic a katalyzátoru

Chemická dekarbonizace olejového prostoru


✓ přípravek BG EPR 109 zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek
✓ odstraňuje houževnaté úsady a kaly z pístních kroužků a olejového prostoru v motoru
✓ díky tomu navrací kompresní tlaky, výkon motoru a snižuje emise
✓ zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění
✓ bezpečný pro všechny kovové a nekovové součásti motoru
Upozornění: Je vždy nutné provést výměnu olejové náplně včetně filtru oleje.

Čistící přísada palivové soustavy pro benzínové motory

✓ přípravek BG 44K efektivně odstraňuje karbonové úsady z klasických benzínových motorů i u nejmodernějších s přímým vstřikováním (GDi, FSi, TSi)
✓ obnovuje výkon vstřikovacího systému a odstraňuje houževnaté úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru
✓ snižuje emise a spotřebu paliva
✓ zvyšuje výkon motoru a prodlužuje životnost vstřikovacího systému
✓ bezpečný pro filtry pevných částic

Servisní kity komplexní dekarbonizaci


✓ BG 6575 KIT + nalévací hrdlo – dekarbonizace naftových motorů: provede preventivní dekarbonizaci olejového, palivového, spalovacího a výfukového systému. Snadno , bezpečně a efektivně odstraní úsady a zabrání jejich tvorbě. Zvýší výkon motoru, sníží spotřebu, emise a opotřebení. Používejte každých 15 000km pro dobrou kondici motoru.
✓ BG 6577 KIT + nalévací hrdlo – dekarbonizace benzínových motorů: provede preventivní dekarbonizaci olejového, palivového, spalovacího a výfukového systému. Snadno , bezpečně a efektivně odstraní úsady a zabrání jejich tvorbě. Zvýší výkon motoru, sníží spotřebu, emise a opotřebení. Používejte každých 15 000km pro dobrou kondici motoru.
✓ BG 6900 KIT – dekarbonizace 4taktní motocykly, skútry a čtyřkolky: 3 kroky k odstranění úsad z palivového, spalovacího a výfukového systému. Ochrana před oxidačně-termálním selháním maziva při vysokém zatížení a otáčkách. Redukuje tření v motoru, snižuje spotřebu paliva, emise a opotřebení. Výborný výkon i u mokré spojky.
✓ BG HEV KIT – dekarbonizace pro hybridní vozy: 3 snadné kroky k ochraně motoru, zabrání tvorbě úsad a koroze a přispěje ke snížení spotřeby a emisí. U vozu dochází ke kolísání operační teplotě motoru a tím pádem dochází ke vzniku vlhkosti, které degraduje motorový olej a snižuje jeho mazací schopnosti. Díky nízké spotřebě palivo je v nádrži delší dobu a tím dochází k jeho nežádoucí oxidaci a absorpci vlhkosti. A proto výrobce vyvinul tuto řadu, která odstraní úsady a vodu a zabrání k její další tvorbě.


Prodej čistících přísad a aditiv BG Care pro prevenci a pravidelnou údržbu vstřikovacího systému. Aplikace do nádrže před tankování paliva do nádrže. V nabídce také máme i přísady pro chladící kapaliny, servo oleje, převodové olej pro automatické převodovky a pro mnoho dalších systémů.

Také jsme pro Vás do našeho sortimentu zařadili kvalitní motorové oleje Petro-Canada. Vyroben z nejčistšího základového olej, čistota 99,9%. Skvěle odolá při vysokoteplotním výkonu i při nízkoteplotním výkon, snižuje spotřebu olej a udrží si stabilní viskozitu oleje.


Pro bližší informace volejte na +420605913531

nebo pište na autoudrzbapolak@seznam.cz .